Máme nový web, tento web je již bez aktualizace!

Nyní je v provozu již pouze webová prezentace www.pocasimeteoaktuality.cz! Tento web je zatím zachován, ale již zcela bez aktualizace.

Poslední příspěvek, který je publikován na tomto webu právě čtete. Spuštění nového je totiž už blízko, přesun webu se podařilo provést dosti rychle a nový web bude již sloužit. Zatím tam nebudou k dispozici veškeré prvky, které jsme již uváděli ve stručné informaci na Facebooku. Tento příspěvek se novém webu neobjeví, ale místo něho se tam objeví informace o novém webu a základní, které nastanou (některé ovšem až s postupem času, tedy v nejbližších týdnech a do konce roku by mělo být určitě kompletně hotovo, ale vylepšovat se bude jistě neustále). Na webu najdete také všechny stránky a příspěvky, které byly publikovány na tomto a to s odkazy v novém plně funkčním a lepším menu.

Definitivní přesun webu na naší doménu plánujeme na sobotu 23.11.2019 kolem 22. hodiny. Veškeré informace o novém webu najdete již tam hned od jeho spuštění. Od 1.12.2019 bude tato adresa po jejím zadání přesměrována na náš nový web!

METEO AKTUALITY

Definitivní přesun a spuštění našeho oficiálního webu na adrese: http://www.pocasimeteoaktuality.cz je naplánován tedy na: sobotu 23.11.2019 večerní hodiny, do této doby bude sloužit tato stránka! Veškeré aktualizace informací jsou tedy zatím k dispozici zde, sobotní aktualizace Předpovědi na den neproběhne dle plánované mimořádnosti odpoledne ale až večer a to až na novém webu. Tato stránka zatím zůstane funkční nadále, avšak informace zde budou končit právě k tomuto datu.

Dovolujeme si vás tedy už nyní pozvat na náš nový web a věříme, že vás tam budeme moci přivítat nejen jako návštěvníky, ale i jako registrované členy. Nabídneme na něm o mnoho více.

VAŠE METEO AKTUALITY

Poslední články

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s